بيانيه شوراي عالي سازمان بسيج حقوقدانان استان يزد به مناسبت خروج آمريكا از برجام

بيانيه شوراي عالي سازمان بسيج حقوقدانان استان يزد

به مناسبت خروج آمريكا از برجام

فَقَتِلُوا أَئِمَّةَ الْكُفْرِ إِنَّهُمْ لا أَيْمَنَ (توبه/۱۲)

بار ديگر سر مدار كفر و نفاق چهره شيطان خود را علني نمود و با شكستن عهد نامه برجام چهره واقعي خود را به نمايش گذاشت اين رويه استكبار جهاني نه تنها در برجام و در بيانيه الجزائربلكه رفتار تاريخي وي مي باشد چرا كه كفر و خوي كبرورزي وي در برابر  بندگان خدا با وفا داري به پيمان قابل جمع نخواهد بود و اين تكليفي بر عهده  همگان است كه با شناخت رفتار عهد شكني استكبار جانب احتياط را رعايت نموده ، در برخورد با آنها بدون اخدتضمين واقعي اعتماد نكنيم . نافرجامي برجام اين عبرت به بعضي از مسئولين معتمد به غرب آموخت كه به دنبال پوشش مخملي دستهاي خونين آنان نروند و خنده هاي  دشمن را جز فريب قلمداد نكنند. لذا لازم است  توجه مسئولين امر به موارد ذيل جلب گردد:

۱-عده اي از غرب گرايان با تبليغات شيطاني خود،در پي توجيه اين پيمان شكني آمريكا(شيطان بزرگ) مي باشند و قصد دارند كه به بهانه هاي واهي ، انتقادات مردم حزب ا... را عامل آن معرفي كنند در حالي كه اين انتقادات نه تنها حق هر شهروند ايراني است، بلكه خروج آمريكا از اين برجام نشانگر دقت وبصيرت اين مردم در عدم اعتماد به غرب بوده است.

۲- از مجريان برجام و تصويب گران آن مي خواهيم مسير غلط اعتماد به غرب را متوقف و در صورت ادامه آن ، تضمينات واقعي و عملي را از كشورهاي غرب اخذ نمايند.بديهي است كه مسير غلط گذشته، هرگز اقدامي منتسب به نظام جمهوري اسلامي محسوب نخواهد شد.

۳- از مسئولين مقصر در اين واقعه كه با اجراي يكجانبه ، دست دشمن را در پيمان شكني باز گذاشته اند مي خواهيم كه  با پيروي از رهبر فرزانه انقلاب اسلامي بيش از اين موجب ورود خسارت به مردم ايران و همه انقلابيون جهان نشوند.

 

۴- از مردم انقلابي ايران مي خواهيم كه با  شناخت  مباني فكري افراد غرب زده آنها را از تصاحب منصب هاي سياسي و اجتماعي محروم كرده و با آراي خود در صندوق هاي راي صف محكم خود را از آنان جدا كنند.

۵- از مردم انقلابي ايران  مي خواهيم در سنگر عبوديت كه لازمه استكبار ستيزي است مقاومت را ادامه دهند و در برابر سستي برخي جناح هاي سياسي كشورنسبت به دشمن نهراسند كه ألا إنّ حزب الله هم الغالـــــبون

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.