شناسه : 30868
س, 10/06/1401 - 23:08
نویسنده : استان یزد
عکس

غلامعلی دهشیری در نشست با بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج شهر یزد، اظهار داشت: بسیج یک نیروی مردمی، از دل مردم و برای مردم است که در همه بزنگاه های حساس آستین همت بالا زده و در میدان کمک به مردم ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ حضور نیروهای بسیجی در زلزله، سیل و حوادث طبیعی برای کمک به مردم در سنوات اخیر هرگز فراموش نمی شود و حال نیز که عده ای برای خدشه به امنیت مردم تلاش می کنند، این بسیج است که سینه سپر کرده تا از جان و مال و ناموس این مردم حراست کند.

این مقام قضایی با بیان اینکه هر نهادی که اثر گذارتر باشد بیشتر مورد هجمه دشمنان قرار می گیرد، گفت:‌ در حوادث اخیر هم دیده شد که در کنار نیروی انتظامی و سپاه این بسیج بود که مورد بیشترین هجمه ها قرار گرفت.

وی افزود:‌ قطعا اثر گذاری این تشکل مردمی و یادگار ماندگار بنیانگذار انقلاب اسلامی بیش از قبل بر دشمنان و معاندان معلوم شده است که امروز این چنین مورد هجمه قرار می گیرد.

رئیس کل دادگستری استان یزد تصریح کرد: قطعا کار برای خدا خستگی ندارد و یک بسیجی مخلص با این تهدید ها از میدان به در نمی رود.

وی افزود: صبر بسیجیان در برابر سختی ها و مشکلات مثال زدنی است که با دست خالی در اغتشاشات اخیر از امنیت و آرامش مردم و اموال عمومی صیانت کرده و شهدایی را تقدیم جامعه کردند.

دهشیری با اشاره به تهدید های اغتشاشگران علیه نیروی های بسیجی، گفت:‌ آرمان یک بسیجی شهادت است همان آرمانی که در مورد شهید علی وردی و عجمیان محقق شد، پس نمی توان این نیروی مخلص را تهدید کرد، ترساند و از صحنه خارج کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.